Pozvánky na akce, plány a tak ...

11.08.2016 23:27
Od dnes do 17.8. 2016 nabízím dárkový poukaz na dvě masáže (klasickou a/anebo masáž hlavy) za 500Kč s platností do konce listopadu - normálně jedna masáž je za 300Kč. (Navíc prvních 6 jako DAR navíc - aroma masáž - avšak tenhle dárek lze využít jen do konce srpna !!!)
 
1) O víkendu v neděli 14.08.2016 bude tady v Domažlicích pan Angel Buna.
Kdo byste měli zájem se seznámit a u té příležitosti se na chvilinku vzdálit od slavnosti a vyzkoušet si na sobě účinky VIBRAČNÍ MEDITACE v přírodě - jste srdečně vítání.
Setkáme se v 15:00 u mé provozovny (Studio Shri Yantra - Dukelska 36, nad autobusákem) a půjdeme na starý heliport - zabere vám to trošku víc než hodinku času. Minimální vstupné  - dárek pro pana Bunu anebo 40Kč - on vám daruje chvilku svého času a řekne něco ze svých zkušeností..
 
2) Dále vás zvu na víkend 10.-11.září 2016 do Sokolovny v Domažlicích na další příležitost naučit se pár cviků a triků od Angela Buny jak pečovat o sebe, své nitro a své zdraví (Pět Tibeťanům, Tao cviky a další techniky) lze přijít i na jeden den - podrobněji tady - Pozor při zaplacení celého kurzu do15.8.2016 sleva až 300Kč !!
 
3) V říjnu o víkendu 15.-16. plánuji akci 0. ročník Podzimní růže pro vnější a vnitrní krásu - lokální festival - moje představa je že tam budou mít stoly různí maséři, prodejci doplňků stravy, drobné předměty jako orgonity, svíčky, ochranné amulety a pod. - tahle část bude prodejná a pak tam bude prostor pro přednášky nebo prezentaci nebo ukážky cvičení a pod.  pro návštěvníky bude drobné vstupné - a ve vstupence bude tombola - každý den se vylosuje večer pár hostů a dostanou dárky, které budou do tomboly dány od vystavovatelů příp. lektorů - třeba dárkový poukaz na masáž, nebo svíčka, nebo soška a tak :-) - prostě něco trošku jako je Festival Miluj svůj život - jenže v menším a lokálněji a víc tak nějak jako si to uděláme my. Víte o někom kdo bubnuje, nebo hraje a zpívá mantry? Díky
Pokud byste věděli o někom, zejména z lokality Domažlice a okolí, koho byste chtěli slyšet přednášet, nebo by měl dle Vás vystavovat a prezentovat něco - třeba i vy sami - dejte mi vědět ideálně co nejdřív, nejpozději do konce srpna - díky. Počet stolů je momentálně omezen (12-13)  -  ale třeba budete někdo stůl chtít sdílet třeba víc maserů a pod ... 
 
4) Když to vyjde - koncem října budu mít v Praze na festivale Miluj můj život! ukázkovou lekci jógy smíchu. - ještě dám vědět.
 
5) Otevírám možnost přihlásit se na podzimní kurz jógy smíchu 10x1h - od 3. října (10 pondělků večer  od 17:30 kromě 31.října tj. poslední lekce 12.12.2016) - vhodné i pro rodiče s dětmi. Kurz se otevře pokud si ho předplatí alespoň 6 lidí.  Předplatné - 400Kč - jinak vstupné na jednotlivé lekce 50kč dospělý, děti zdarma, pokud cvičí i rodič nebo jiný dospělý dozor.
 
6) Od září budu rozšiřovat nabídku mého studia o aroma masáž a reflexní masáž noh - a celkově upravím ceník a vyhodím položky o které se nejeví zájem.
 
Děkuji, pokud jste to dočetli až sem a díky i za případné sdílení