Tantra masáž 

Tantra masáž je rituál. Má svůj rámec, ale prožitky jsou hodně individuální. Vychází z principu že tělo je chrám duše a každá část těla si zasluhuje láskyplnou hravou pozornost bez důrazu na výkonu. V ideálním případě se zcela uvolníte a zažijete prožitek bytí v těle tady a teď a odcházíte z masáže s pocitem příjemného oživení.

Ještě před zahájením rituálu, zejména pokud jste u mne po prvé, si spolu chvíli popovídáme o vašich představách, obavách. Ukáži vám, jak svůj zážitek můžete umocnit slámkovým dechem.

A upřesníme si hranice a jaká míra intimity je pro vás přijatelná.

Pak se půjdete osprchovat a poté masérka i klient jen v šátcích (sarong) zahájíme rituál – nejprve ve stoje – masérka si vás očistí kouřem, uctí pozdravem namasté a dalšími dotyky a gesty. Poté vás vyzve aby jste si lehl/a na břicho zakrytí šátkem. Pak vás masíruje prvně přes šátek, poté přijdou na řadu horké ručníčky, ovívání horkým vzduchem, peříčka, kožešinky a jiné na dotyk různé materiály po probuzení vnímání. V další fázi se přejde k olejové masáži zad, noh zezadu a zadku. Tady se to již může lišit, dle domluvy. Za připlatek je pro muže možná masáž prostaty. Důležité je aby se přijímací – klient/ka dávající masérka cítili bezpečně. Po masáži zadku je klient vyzván, aby se otočil a lehl si na záda. Dle délky masáže tady můžou přijít ještě jednou horké ručníčky, a další pomůcky, nebo se může rovnou přejít na olejovou masáž hlava , hrudník, ruce, nohy a jóni nebo lingam. V průběhu masáže se Vám zvedne energie a navádím vás k vyzkoušení slámkovému dechu a společně pak přesouváme tuhle energii do celého těla Na konci masáži přijde roztírání energie do těla, uzemnění chodidel a rituál se ukončí závěrečným namasté.

Pokud se nedomluvíme jinak, součásti tantra masáže je i hravá a láskyplná masáž intimních partii - jóni nebo lingamu.

Cílem tantra masáže není vaše vybití energie, spíše zvednutí a posunutí této energie do celého těla. V ideálním případě až prožitkům jednoty a extáze. Lze k tomu přidat léčební záměr, nebo posílit jiný Váš záměr - třeba např. úspěch pracovního jednání a pod.

Masáž prostaty je za příplatek, nebo je možná zkrácená verze tantra masáže - jen po masáž zadečku a prostaty. Provádí se po olejové masáži noh ze zadu a zadečku a to prstem, který je kvůli hygieně chráněn kondomem.

Vzhledem k často kladeným otázkám – erekce a orgasmus nevadí, vlastně nevadí ani ejakulace, jen prostě není cílem masáže.

 

 

Než napíšu vlastní článek, vzhledem k tomu, že opakovaně vysvětluji rozdíl mezi tantra masáží a erotickou - tady pár odkazů na hezky napsané články:

Tantrická vs Erotická masáž

Tantrická masáž - láskyplná rozkoš

Rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží

 

 

 

Tantra

Přidala jsem sem novou rubriku

10.09.2015 16:48
Chtěla bych sem psát jak své zážitky z tantry, tak co o tantře řekli jiní, nebo sem vkládat odkazy na jiné podle mého úsudku zajímavé články. Tak zatím čus Romana
Záznamy: 1 - 1 ze 1